عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شودتاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 524
نویسنده : HCW

براي دانلود به ادامه مطلب برويد


تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 562
نویسنده : HCW


 

هکرها با استفاده از این سرویس که به تازگی راه اندازی شده است می توانند کلیه ی اطاعات شما را که در حال ارسال و یا دریافت ان می باشد را به سرقت ببرند و اینترنت بصورتی کاملا نا امن جلوه نماید . زیرا با می توانند با استفاده از امکاناتی که به انها داده می شود ایپی شما را وارد نمایند و منتظر بمانند تا شمار به ارسال اطلاعات اقدام نمایید و هر چه میفرستید و یا میگیرین یک نسخه نیز برای هکر نیز ارسال شود . از این باید مواظب بود و تنها راهی که در حال حاظر می توان با آن مقابله کرد تهیه ی قفل برای اطلاعات می باشد . توجه کنید هیچ انتی ویروسی در دنیا وجود ندارد که بتواند جلوی این سرقت اطلاعات را بگیرد زیرا از سیستم شما کسی چیزی بر نمی دارد که انتی ویروس شما بتواند آن را بگیرد . برای درک بهتر با یک عکس شروع به این بررسی این روش هک می نماییم .

 
:: برچسب‌ها: هك ,

تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 855
نویسنده : HCW

بدين منظور مي توانيد از سايت هاي مختص اينكار استفاده كنيد  

 ebuddy.com            

www.iloveim.com

webmessenger.yahoo.com

موفق باشيد .

منبع:(http://(www.striker.blogfa.com

 


تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 325
نویسنده : HCW

استارت سريع 

اگر عمل Shutdown در كامپيوتر درست انجام نشود، كامپيوتر در استارت بعدی، برای اينكه هارد را از لحاظ داشتن خطا يا اشتباه چك كند، با برنامه Scandisk استارت می شود كه مستلزم صرف زمانی طولانی است. برای اينكه از اجرا شدن Scandisk جلوگيری كنيد، به ترتيب زير عمل كنيد: 


 


تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 398
نویسنده : HCW

حراج گوگل - http://froogle.google.com پيدا كردن كالا هايي كه براي فروش يا حراج گذاشته شده است از طريق اينترنت.بيشتر...

پاسخ هاي گوگل - http://answers.google.com يك انجمن آزاد كه در آن گوگل با دريافت مبلغي پاسخ سوالات شما را ميدهد.بيشتر...

كاتالوگ هاي گوگل - http://catalogs.google.com جستجو و نمايش كاتالوگ هاي اينترنتي كه از طريق ايميل رد و بدل ميشوند. بيشتر...

 


تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 441
نویسنده : HCW
دستورات به این شرح هستند:
 
cache: cache:www.mysite.com 
با استفاده از این دستور، سایت مورد نظر ما اگر توسط گوگل ذخیره شده باشه، آخرین ورژن ذخیره شده در سرورهای گوگل رو برای ما نشون میده.البته معمولا ورژن ذخیره شده مربوط به روزهای گذشته میباشد.با این روش میتوانید ببینید سایت مورد نظر آخرین بار چه زمانی توسط گوگل ذخیره شده.(برای رد کردن فیلتر هم بدک نیست!)

 :: برچسب‌ها: گوگل , ترفند گوگل , هك گوگل , هك ,
تاریخ : دو شنبه 15 / 7 / 1391
بازدید : 438
نویسنده : HCW

        

يك وابسته است يك سيستم كه به يك دسترسي پيدا مي‌كند(دور) سرويس روي كامپيوتر ديگر به وسيله مقداري شبكة‌تا حدي. دوره از وسائل ريشه گرفت كه مستعد به برنامه‌هاي خوداتكا خودشان مدوام نبودند اما با با كامپيوترهاي دور از طريق مقداري شبكه مي‌توانستند عمل متقابل بكنند. اين ترمينال‌هاي لال موكلان كامپيوتر بزرگ اشتراك زماني بودند. موكل-هنوز خدمتكار روي اينترنت امروز را به كاررفته است، يك استفاده‌كننده جايي كه به يك خدمت را ممكن است وصل بكند عمل كردن روي يك دستگاه دور. يك خدمتكار است يك كاربرد نرم‌افزار كامپيوتر كه مقداري كار را از طرف استفاده‌كننده‌ها انجام مي‌دهد. معمولاً اين پرونده را تقسيم شده است خدمت كردن به، اجازه‌دهنده استفاده‌كننده‌ها به فروشگاه و دسترسي روي يك كامپيوتر مشترك را بايگاني مي‌كند؛ و كاربرد خدمت مي‌كند، نرم‌افزار جايي كه يك برنامة‌كامپيوتري را مي‌دود كه مقداري كار را براي استفاده‌كننده‌ها انجام مي‌دهد. اين معني اصلي دوره است. تار، پست و بانك اطلاعاتي خدمتكارها آيا است دسترسي چه بيشتر مردمي اينترنت استفاده‌كننده وقتي كه. حالا همچنين قبلاً دوره است كامپيوتر فيزيكي را معني مي‌دهد نرم‌افزار در كدام مي‌دود. نرم‌افزار خدمتكار اصلاً روي يك كامپيوتر بزرگ را قرارداده‌شده مي‌بود يا كامپيوتر كوچك. بيشتر اينها به وسيله كامپيوترها را جانشين شده بوده‌اند ساخته‌شده يك نسخة‌قوي‌هيكل‌تر را از استفاده بكند تكنولوژي ريزپردازنده كه در كامپيوترهاي خصوصي را به كاررفته است و دوره(خدمتكار) آيا ريزپردازنده را پذيرفته بود شرح بدهد-مبني بر دستگاه‌ها تعيين‌شده براي اين مقصود. يك مسير بوده است كه به رمز بالاي از ميان لايه‌ها دور از سيستم عامل حركت مي‌دهد، ترك كردن يك تخم كوچكترين. معمولاً راه دستيابي بيشتر سيستم عامل را قرار است پياده بكند در استفاده‌كننده را كار بكند به جريان بياندازد. براي مثال، به يك خدمت را از قبيل خواندن يك بلوك يك پرونده درخواست مي‌كند، يك جريان استفاده‌كننده-جريان موكلي درخواست را به يك جريان خدمتكار مي‌فرستد. بنابراين جريان خدمتكار كار را انجام مي‌دهد و پاسخ را پس مي‌فرستد. در تصوير شمارة‌، تخم ارتباطات را ترتيب مي‌دهد بين موكل به جريان بياندازد و خدمتكارها.

 

  مدل موكلي خدمتكار

 

با جدا كردن سيستم عامل در دو بخش، يك كه موكل را ترتيب مي‌دهد به جريان مي‌اندازد و يك كه خدمات را ترتيب مي‌دهد، به يك سيستم عامل منتج مي‌شود شايسته كوچك و اداره‌كردني. اگر در نتيجه در صورت وقوع مقداري كوتاهي، بنابراين شايد به خاطر يك ويروس فقط قسمت‌هاي ساختگي دستگاه به جاي اينكه تمام را دستگاه رنج ببرد. يك مزيت به علاوه اين موكل-مدل خدمتكار سازگاري‌اش براي استفاده كردن در توزيع كردن دستگاه‌ها است، تصوير شمارة‌را مي‌بيند.


 :: موضوعات مرتبط: هك , ,
:: برچسب‌ها: , هكClient-Server ,

چه چيزي را بيشتر مي پسنديد؟؟؟؟؟؟؟

RSS

Powered By
loxblog.Com